Usługi księgowe Katowice, Tychy, Mikołów - obsługa księgowa

Usługi księgowe

Usługi księgowe Katowice, Tychy, MikołówProfesjonalne usługi księgowe realizowane w biurze rachunkowym nie boi się wyzwań oraz trudnych i skomplikowanych zagadnień związanych z podatkami, księgowością i rachunkowością, i uważa, że należy stawiać im czoła i rozwiązać je z korzyścią dla klienta. Zgodnie z taką polityką usługi księgowe, które oferujemy głównie klientom z miast Katowice, Tychy i Mikołów mają na celu świadczenie kompleksowych oraz w pełni profesjonalnych i satysfakcjonujących usług księgowych w Katowicach. Wśród najważniejszych usług, które może zaoferować biuro rachunkowe 12-tka są oczywiście usługi księgowe, gdzie do najważniejszych należą; przygotowanie deklaracji takich jak: PIT, VAT-7 czy CIT, prowadzenie ewidencji; m.in. zakupu  i sprzedaży VAT, ewidencja przychodów i kosztów, ewidencja środków trwałych oraz wyposażenia. Usługa księgowa w oddziale Katowice to również sprawozdania finansowe i rozliczenia VAT dotyczące zakupu i sprzedaży na terenie krajów Unii Europejskiej.

Usługa księgowości w biurze rachunkowym 12-tka Katowice wiąże się z obsługą kadrowo – płacową wraz z rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Wśród licznych czynności dotyczących tego zagadnienia można wymienić; przygotowanie dokumentów, które dotyczą rejestracji  podatnika, bieżące raportowanie i obliczanie wysokości składek ZUS. Biuro rachunkowe 12tka zajmuje się również pomocą przy przygotowywaniu listy płac, dokumentów kadrowych takich jak np. akta osobowe i świadectwa pracy, deklaracje  ZUS.

Obsługa księgowa Katowice, Mikołów, Tychy

Obsługa księgowa Katowice, Tychy, MikołówTak szeroka gama wchodząca w zakres obsługi księgowej głównie na terenie Katowic, Mikołowa, Tychów zapewnia klientom swobodę w prowadzeniu działalności i brak obowiązku ciągłego zajmowania się skomplikowanymi dokumentami. Obsługa księgowa prowadzona przez oddział Katowice skierowana jest do jednoosobowych działalności gospodarczych, sektora małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw i stowarzyszeń. Każda z tych form prowadzenia działalności, może liczyć na profesjonalną obsługę księgową oraz może mieć pewność, że problemy dotyczące rozliczeń, księgowości, spraw kadrowych itp. to już przeszłość. Tym samym przedsiębiorcy mogą skupić się na swoim rozwoju, nowych strategiach, zarządzaniu oraz prowadzeniu swojej firmy bez obawy, że ich finanse są nieodpowiednio rozliczane.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o usługach księgowych oferowanych przez nasze biuro, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 605 898 384 lub tutaj -> KONTAKT.