Księgowość Katowice, Mikołów, Tychy

Księgowość Katowice, Tychy, Mikołów

Księgowośc KatowiceKażdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, bez względu na to, jaki jest jej rodzaj oraz wielkość, doskonale zdaje sobie sprawę z ogromu przepisów podatkowych oraz faktu, że nieumiejętne dostosowanie się do nich może mieć bardzo poważne konsekwencje. Obowiązek prowadzenia oraz przechowywania ksiąg rachunkowych zdecydowanie lepiej jest zlecić profesjonalistom, dzięki czemu możemy mieć pewność, że księgowość naszej firmy jest prowadzona profesjonalnie oraz nie będziemy mieć problemów z jednostkami nadzorującymi obowiązki podatkowe naszej firmy. Współczesna księgowość w biurach rachunkowych, w tym również nasze biuro rachunkowe 12-tka, to przede wszystkim wysoki poziom obsługi klienta. Jeszcze do niedawna działalność taka polegała tylko i wyłącznie na prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz wypełnianiu deklaracji podatkowych.

Księgowość dla firm

Księgowość TychyWspółcześnie coraz więcej biur rachunkowych prowadzi bardzo szeroką gamę usług, które doskonale wpisują się w potrzeby klientów. Wśród nich z pewnością można wymienić bieżącą kontrolę wpływów należności, ewentualne korekty dokumentów, pomoc w przygotowaniu umów (w tym również cywilnoprawnych), kontrolę dokumentów w firmie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczących zagadnień kadrowych w przedsiębiorstwie, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także doradztwo podatkowe.

Istnieje również możliwość reprezentowania klienta naszego biura rachunkowego w przypadku kontroli realizowanej przez organ podatkowy czy ZUS. W takim przypadku niezbędne będzie właściwe pełnomocnictwo, lecz klient oszczędza tym samym mnóstwo czasu i nerwów. Księgowość Katowice, Tychy, Mikołów i okolic nie stanowi najmniejszego problemu, komunikacja

Rozwój informatyzacji pozwala obecnie na bardzo korzystanie z wygodnego narzędzia, jakim są specjalne programy do prowadzenia księgowości oraz fakturowania. Dzięki nim, przedsiębiorca może ograniczyć kontakt naszym biurem rachunkowym niemal do minimum, ponieważ wszelkie operacje księgowe może przekazywać za pomocą programu komputerowego. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla pracowników biura rachunkowego, jak również dla samego przedsiębiorcy.

Księgowość z odbiorem dokumentów

Księgowość MikołówWiele biur rachunkowych zapewnia mobilność swoich pracowników, co także może być sporym udogodnieniem dla przedsiębiorców, ponieważ dokumentacja rachunkowa może być odbierana bezpośrednio z siedziby przedsiębiorcy. Przede wszystkim jednak największą zaletą, jeżeli chodzi o 12-tkę biuro rachunkowe Katowice,  jest profesjonalna, kompleksowa oraz w pełni rzetelna obsługa przedsiębiorstwa w zakresie rachunkowości.

Jeżeli życzą sobie Państwo bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do odwiedzin katowickiego oddziału naszego biura rachunkowego oferującego usługi księgowości dla firm z miast Katowice, Tychy i Mikołów lub do nawiązania kontaktu za pomocą telefonu pod numerem 605 898 384, bądź za pośrednictwem poczty email: 12katowice@gmail.com.

Zapraszamy także do naszego biura – tutaj lokalizacja i adres – KONTAKT.