Księgowość dla lekarzy, pielęgniarek, położnych itd

Księgowość dla lekarzy

księgowość dla lekarzy - pani doktor

księgowość dla lekarzaBiuro Rachunkowe oferuje kompleksową księgowość  dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, rehabilitantów oraz  fizjoterapeutów i wszystkich innych pracowników służby zdrowia pracujących na zasadzie samozatrudnienia,  w oparciu o kontrakt lub prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą w bardzo atrakcyjnej cenie już od 99,- zł netto miesięcznie.

KSIĘGOWOŚĆ DLA LEKARZA ZA 99,- ZŁ

INFO: 12katowice@gmail.com lub 605 898 384

Księgowością personelu medycznego zajmujemy się już od dłuższego czasu, dzięki czemu posiadamy sporą wiedzę i doświadczenie pozwalające nam na dokonywanie rozliczeń podatkowych  w taki sposób, by nasi klienci – lekarze, pielęgniarki, ratownicy  medyczni, rehabilitanci i  fizjoterapeuci oraz pozostały personel medyczny – płacili możliwie najniższe podatki.  Należy podkreślić, że jednocześnie dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli angażować się w rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i pilnowanie wszelkich pozostałych formalności, tylko zajęli się zdrowiem swoich pacjentów.

Obserwujemy, że coraz więcej lekarzy i pielęgniarek pracuje w oparciu o tak zwane kontrakty a także wciąż powiększa się grono pracowników medycznych, którzy decydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, i właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę kompleksowych  usług księgowych  dla lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników służby zdrowia.

Księgowość dla lekarzy i pracowników branży medycznej świadczymy nie tylko dla klientów z Katowic i z innych miejscowości województwa śląskiego. Dzięki możliwościom jakie stwarza nam dzisiejsza technologia, z naszej pomocy mogą skorzystać również lekarze, pielęgniarki i pozostali pracownicy służby zdrowia z całej Polski.

 

Księgowość dla lekarza i personelu medycznego

Księgowość dla lekarza prowadzona jest przez nasze biuro rachunkowe zawsze z najwyższą troską o interesy naszych klientów. Znamy specyfikę rozliczeń podatkowych dla personelu medycznego i dlatego wiemy co robić, aby nasi klienci nie musieli płacić zbyt wysokiego podatku. Naszym niewątpliwym atutem jest naprawdę przystępna cena, bo za kompleksową księgowość dla lekarzy wystarczy zapłacić tylko 99,- zł netto miesięcznie.  Cena ta obejmuje ewidencję  dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i wnip, sporządzania deklaracji na potrzeby  podatku dochodowego, prowadzenie  rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzania deklaracji ZUS oraz przygotowania rocznego zeznania podatkowego.

 

Usługi księgowe dla lekarzy

usługi księgowe dla lekarzy - obliczanie podatkuOferujemy profesjonalne usługi księgowe dla lekarzy. Posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie i właśnie dzięki temu wiemy co można zrobić, aby nasi klienci nie płacili niepotrzebnie wysokich podatków. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno lekarze pracujący na kontraktach, jak i prowadzący jednoosobową działalności gospodarczą. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest niezwykle przystępna cena. Za kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla lekarzy nasi klienci zapłacą jedynie 99,- zł netto miesięcznie. Oferowane przez nas usługi księgowe dla lekarzy  to  wysoka jakość połączona z naprawdę korzystną ceną.

Usługi księgowe dla lekarzy realizowane przez Biuro Rachunkowe to gwarancja rzetelności, terminowości i bezpieczeństwa prowadzonych rozliczeń z urzędami skarbowymi i z ZUS-em.  Tak wysoką jakość księgowości dla lekarzy możemy zapewnić dzięki temu, że:

  • posiadamy certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia księgowości,
  • pracujemy na najnowszym, aktualnym i certyfikowanym oprogramowaniu księgowym Comarch Optima,
  • posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od prowadzonej działalności księgowej

 

Księgowość dla pielęgniarek i personelu medycznego

księgowość dla pielęgniarekKsięgowość dla pielęgniarek oraz księgowość dla personelu medycznego to jeden z elementów naszej oferty. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze księgowej branży medycznej. Nie mogliśmy pominąć również pielęgniarek i personelu medycznego, który dzisiaj coraz częściej pracuje na kontrakcie lub prowadzi własną działalność gospodarczą. Prowadzimy księgowość, rozliczamy należności z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, wykonujemy roczne rozliczenia podatkowe. Nasza oferta jest więc niezwykle szeroka, a wyróżniamy się także bardzo przystępną ceną. Za miesięczną obsługę księgową nasi klienci zapłacą jedynie 99,- zł netto. Księgowość dla pielęgniarek oraz księgowość dla personelu medycznego to w naszej firmie najwyższa jakość usług za korzystną cenę.

Jesteśmy biurem rachunkowym, w którym pracują jedynie doświadczeni pracownicy posiadający rozległą wiedzę z zakresu księgowości i podatków. Nieustannie się dokształcamy, co pozwala nam być na bieżąco z aktualnymi przepisami dotyczącymi rozliczeń podatkowych personelu medycznego. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że księgowość prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi na dany moment przepisami.

 

Zasięg działania naszego biura rachunkowego

Nasze biuro rachunkowe jest miejscem oferującym księgowość dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego nie tylko na terenie Katowic. Swoje usługi kierujemy również do personelu medycznego na terenie takich miast jak Tychy, Mikołów, Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Zabrze i Gliwice. Z naszych usług księgowych mogą także bez przeszkód korzystać mieszkańcy całego województwa śląskiego oraz wszystkich innych regionów kraju. Wszelkie niezbędne faktury, rachunki oraz innego rodzaju dokumenty księgowe jesteśmy w stanie odbierać drogą elektroniczną, a oryginały dokumentów przesyłać można kurierem bądź tradycyjną pocztą.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych zarówno lekarzy, pielęgniarki, jak i osoby będące pozostałym  personelem medycznym. Gwarantujemy najwyższą jakość usług za naprawdę przystępną cenę.  Czekamy na kontakt od Państwa pod numerem: 605 898 384, a ewentualne pytania można też przesyłać pocztą email na adres: 12katowice@gmail.com.