Księgowa w Katowicach

 

księgowa KatowiceWspółczesny przedsiębiorca musi dbać o swoją firmę w każdym szczególe i tym samym ma coraz mniej czasu na to, aby zajmować się czasochłonną księgowością. Dlatego właśnie warto zastanowić się czy aby na pewno będzie Państwu potrzebna księgowa zatrudniona na etat w Waszym przedsiębiorstwie , czy przypadkiem nie lepszym rozwiązaniem byłoby powierzenie prowadzenia rozliczeń podatkowych specjalistycznej, zewnętrznej firmie jaką jest Biuro Księgowe 12tka.

Bez względu na to, czy właściciel przedsiębiorstwa potrzebuje uproszczonej księgowości, czy też pełnej, kompleksowej obsługi na każdym polu działalności swojej firmy, powinien przede wszystkim znaleźć specjalistów w swojej dziedzinie. Katowicki oddział 12tki to zespół wykwalifikowanych księgowych posiadających wszelkie wymagane uprawnienia, bogatą wiedzę i lata doświadczeń w zawodzie księgowego.

Szeroki zakres działalności biura rachunkowego pomaga w codziennym zmaganiu się przedsiębiorców z wszechobecną biurokracją. Obliczanie podatku, prowadzenie ksiąg handlowych oraz poszczególnych ewidencji jest zajęciem, które wymaga doświadczenia, wiedzy oraz przede wszystkim dokładności oraz rzetelności. Każdy, nawet najmniejszy błąd w prowadzeniu księgowości, może mieć dla przedsiębiorcy bardzo poważne konsekwencje. Dlatego właśnie oferta współpracy z naszymi księgowymi tak doskonale wpisuje się w potrzeby naszych klientów.

księgowy KatowiceIndywidualne podejście i pełen profesjonalizm jest największą, ale nie jedyną zaletą działalności księgowych zatrudnionych w naszym biurze. Warto również zaznaczyć, że biuro rachunkowe jest oparte na wiedzy, która musi być wciąż aktualizowana, aby nasi księgowi mogli zaoferować Państwu obsługę na najwyższym merytorycznym poziomie. Każdy księgowy w naszym oddziale Katowice zdaje sobie sprawę z faktu, że zadowolenie klienta jest najbardziej satysfakcjonującym elementem jego pracy. Bez względu na to, czy księgowa oddziału Katowice zajmuje się niewielką, jednoosobową działalnością, firmą z sektora małych i średnich przedsiębiorstw czy też dużym, wpływowym przedsiębiorstwem, najważniejsze jest sumienne wykonywanie powierzonych jej obowiązków. Tym samym niezwykle ważnym elementem pracy naszego biura rachunkowego jest ciągła współpraca z klientami, która opiera się na wzajemnym zaufaniu oraz doradzaniu przedsiębiorcom takich rozwiązań, które będą dla nich najbardziej optymalne.

 

Poniżej przedstawiamy ofertę katowickiego oddziału naszego biura księgowego:

1. Księgowość uproszczona dla małych i średnich przedsiębiorstw – w tym książka przychodów i rozchodów, ryczałt itp

2. Pełna księgowość dla spółek prawa handlowego, dla dużych firm i stowarzyszeń – w tym księgi handlowe, bilanse roczne itp

3. Rozliczanie podatku VAT

4. Kadry, płace i rozliczenia z ZUS

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !