Biuro rachunkowe 12tka Katowice Murcki, Zarzecze, Piotrowice

Biuro rachunkowe Katowice Podlesie, Zarzecze, Murcki, Ligota, Piotrowice, Ochojec

– zasięg działania biura rachunkowego 12-tka

Biuro Rachunkowe 12-tka oddział Katowice obsługuje małe, średnie i duże firmy z terenu całej Polski, a także firmy działające poza granicami kraju, a rozliczające się w polskich urzędach skarbowych. Możliwe jest to dzięki opcji przesyłania dokumentacji księgowej za pośrednictwem poczty email. Kontakt Klientów z odległych miejscowości z pracownikami naszego biura rachunkowego możliwy jest także za pośrednictwem telefonów i komunikatorów internetowych, co pozwala na wyjaśnianie wszelkich ewentualnych wątpliwości z zakresu przepisów podatkowych i kadrowo-płacowych.

Biuro Rachunkowe 12-tka oddział Katowice, Zarzecze, Murcki, Piotrowice
źródło: google.com

Istnieje oczywiście spora grupa podatników, którym z różnych względów zależy na bezpośrednim, cyklicznym kontakcie z osobą zajmującą się rozliczaniem jego zobowiązań podatkowych.

Co zrozumiałe – nasze biuro rachunkowe obsługuje największą liczbę takich klientów, którzy prowadzą swoje firmy w niewielkiej odległości od siedziby biura. Klienci ci mają bardzo łatwy i bezkolizyjny dojazd do nas zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

 

Lokalny zasięg działania biura rachunkowego

Najłatwiejszy dojazd do naszego biura rachunkowego mają przedsiębiorcy z następujących dzielnic Katowic:

Katowice Podlesie

Katowice Zarzecze

Katowice Piotrowice

Katowice Ligota

Katowice Ochojec

Katowice Murcki

Katowice Brynów

Katowice Giszowiec

 

oraz z innych pobliskich miejscowości, a w szczególności z miast:

Tychy

Mikołów

Łaziska

Orzesze

Wyry

 

Jednak niezależnie od odległości od naszej siedziby – wszystkich Państwa zapraszamy serdecznie do współpracy, ponieważ dla klientów którzy nie mają czasu lub takiej możliwości mamy przygotowane wygodne rozwiązanie – pracownicy Biura Rachunkowego 12-tka mogą odbierać dokumenty księgowe bezpośrednio w siedzibach ich firm.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 605 898 384 lub za pośrednictwem poczty email: 12katowice@gmail.com.