Biuro podatkowe Katowice 12-tka

oferuje Państwu pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych.

biuro rachunkowe Katowice cennikPrzedmiotem naszej działalności jest bieżąca obsługa księgowa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ponadto oferujemy okresowe rozliczenia podatkowe, pomoc w rozliczaniu dotacji oraz doradztwo podatkowe. Katowicki oddział Biura podatkowego 12-tka kieruje swoje usługi przede wszystkim do przedsiębiorców z miast Katowice, Tychy, Mikołów oraz z okolicznych miejscowości.

Nasze flagowe usługi rachunkowe to księgowość uproszczona – czyli karta podatkowa, ryczałt i książka przychodów i rozchodów wraz z podatkiem Vat oraz pełna księgowość dla spółek prawa handlowego i stowarzyszeń – czyli księgi handlowe wraz podatkiem Vat.

Dodatkowo prowadzimy również pełną obsługę w zakresie kadr i płac.

Poniżej przedstawiamy standardowy cennik naszych usług obejmujących rozliczenia podatkowe oraz obsługę kadrowo-płacową:

 

Biuro rachunkowe cennik

 

1. Uproszczona księgowość:rozliczenia podatkowe Katowice

  • Karta podatkowa – od 50 zł netto
  • Ryczałt – od 80 zł netto
  • Książka przychodów i rozchodów – od 100 zł netto

 

 

2. Pełna księgowość:

  • Księgi handlowe – od 450 zł netto

 

 

3. Kadry, płace i ZUS:

  • Kadry i płace – od 15 zł za każdego pracownika. W przypadku działalności jednoosobowej koszty kadr i płac wliczone w cenę prowadzenia księgowości

 

biuro podatkowe KatowiceIstnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów od klienta przez pracownika naszego biura podatkowego jak również przesyłania dokumentów drogą e-mailową.

 

Jeżeli potrzebują Państwo indywidualnej wyceny rozliczeń podatkowych, prosimy o kontakt pod numerem 605 898 384 lub tutaj -> KONTAKT.